اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

باند ۳ نفره سارقان خودرو در دام پلیس

باند ۳ نفره سارقان خودرو در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از دستگیری باند ۳ نفره سارقان خودرو و موتور سیکلت توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کوروش عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان اظهار داشت: در پی دستگیری باند ۳ نفره سارقان خودرو و موتور سیکلت در تاکستانوقوع چند فقره سرقت خودرو و موتور سیکلت در سطح حوزه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان تاکستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی، با اقدامات اطلاعاتی و انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری یکی از سارقان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت: بعد از انتقال متهم به پلیس آگاهی و در بازجویی‌های انجام شده متهم به تشکیل باند سرقت و همچنین سرقت یک دستگاه وانت پیکان و ۲ دستگاه موتور سیکلت اعتراف کرد و باتوجه به اعترافات متهم دستگیر شده در این خصوص یک سارق و یک نفر مالخر نیز شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ عزیزی بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند یک دستگاه وانت پیکان و ۲ دستگاه موتور سیکلت اوراق شده کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه متهمان به همراه اموال کشف شده با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند، از مردم خواست؛ هشدار‌های پلیسی را جدی بگیرند و حد المکان از پارک نمودن خودرو در مکان‌های تاریک و کوچه‌های خلوت خودداری کرده و اصول امنیتی مانند استفاده از دزدگیر، قفل فرمان و قفل پدال را جهت به حداقل رسیدن امکان سرقت خودرو رعایت کنند./صداو سیما 

کپی