اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

توزیع مواد اولیه ۱.۵ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان خراسان رضوی

توزیع مواد اولیه ۱.۵ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان خراسان رضوی

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت:مواد اولیه پخت ۱.۵ میلیون پرس غذای گرم در ایام ماه مبارک رمضان با مشارکت خیرین، مراکز نیکوکاری و هیاتهای مذهبی تهیه و تامین شده است و میان مددجویان این کمیته و سایر نیازمندان استان توزیع می‌شود.

حبیب الله آسوده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح همانند سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا با ملاحظات بهداشتی و رعایت پروتکلها به صورت ویژه اجرا می‌شود.

وی ادامه داد:علاوه بر این در ایام ماه مبارک رمضان امسال توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی شامل اقلام غذایی در بین مددجویان و نیازمندان شناسایی شده در استان آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: تامین و توزیع این بسته‌ها که هر کدام ۶ میلیون ریال ارزش دارد تا پایان ماه مبارک رمضان با کمک مراکز نیکوکاری تحت نظارت این اداره کل انجام می‌شود.

آسوده افزود: علاوه بر این مراکز نیکوکاری کمکهای جمع آوری شده خود را میان نیازمندان شناسایی شده در هر منطقه توزیع می کنند.

هم اکنون بیش از نیم میلیون نفر در قالب بیش از ۲۰۰ هزار خانوار در خراسان رضوی تحت پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.

کپی