اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

تثبیت صدرنشینی مس سونگون در روز توقف بدموقع شاگردان شمسایی

تثبیت صدرنشینی مس سونگون در روز توقف بدموقع شاگردان شمسایی

هفته پنجم مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با تثبیت صدرنشینی تیم مس سونگون و توقف تیم گیتی پسند به اتمام رسید.

هفته پنجم مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امروز(سه شنبه) با انجام سه دیدار به صورت همزمان از ساعت ۱۶ آغاز شد که در پایان نتایج جالب توجهی به دست آمد. در مهمترین بازی‌ها مس سونگون به برتری رسید و گیتی‌پسند متوقف شد.

تیم مس در مقابل کراپ الوند در دیداری هیجان انگیز و جذاب با نتیجه چهار بر سه به برتری رسید. مهدی جاوید(۲بار) و علی عابدین برای تیم کراپ گلزنی کردند و در سوی مقابل سالار آقاپور، میثم خیام، علیرضا عسگری و مهدی جاوید(گل به خودی) برای تیم مس موفق به گلزنی شدند. مس با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. کراپ هم با هفت امتیاز چهارم است.

در دیگر بازی حساس امروز تیم فوتسال گیتی پسند در برابر تیم مقاومت البرز تن به تساوی ۲ بر ۲ داد. شهاب طالبی و علیرضا صدیق برای تیم مقاومت و اصغر حسن‌زاده به همراه سعید احمد عباسی برای تیم وحید شمسایی موفق به گلزنی شدند. گیتی با این یک امتیاز هشت امتیازی شد و در رده سوم جای گرفت. مقاومت هم با چهار امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.

نهایتا در دیگر بازی جدول برنده‌ها سن‌ایچ ساوه با ۲ گل علی مروتی از سد فرش‌آرای مشهد عبور کرد تا با ۱۰ امتیاز همچنان جدی‌ترین تعقیب کننده مس سونگون باشد. فرش‌آرا با یک امتیاز قعرنشین است.

هفته ششم جدول برنده‌ها روز بیست و نهم فروردین ماه با این سه بازی پیگیری خواهد شد:

سن‌ایچ-کراپ الوند

مس سونگون-گیتی‌پسند

مقاومت البرز-فرش‌آرا مشهد

کپی