اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد

کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال در یک انبار کالا در "شور آباد" خبر داد.

سرهنگ "علی ولی پور گودرزی"  بیان داشت: کارآگاهان گشت انتظامی پلیس امنیت اقتصادی تهران، حین گشت زنی در محدوده خیابان " هاشمی " به یک دستگاه  خودروی وانت نیسان حامل بار  بسته بندی شده مشکوک و  آن را متوقف کردند.

وی عنوان کرد:  در بازرسی از داخل خودرو تعدادی دستگاه آبمیوه گیری  فاقد بارنامه و مدارک گمرکی کشف  و راننده خودرو مدعی شد که از قاچاق بودن محموله بی اطلاع است و این اموال را از یک انبار کالا در محدوده "شور آباد" بارگیری کرده است و قصد داشته آن را به فردی تحویل بدهد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی  تهران بزرگ در ادامه با بیان اینکه راننده خودرو دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت اقتصادی تهران انتقال یافت،  افزود:  با شناسایی مالک انبار کالا و نشانی دقیق آن، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری مالک انبار و بازرسی از داخل انبار کالا اخذ شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبار یک هزار و  168 دستگاه آبمیوه گیری قاچاق کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را 18  میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ  گودرزی با اشاره به اینکه مالک انبار کالا نیز دستگیر شد،  ابراز داشت: هر دو متهم پس از تحقیقات پلیسی به مراجع قضائی معرفی شدند.#پلیس

کپی