اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

عذاب وجدان راز قتل قدیمی مرد دو زنه را فاش کرد+عکس

عذاب وجدان راز قتل قدیمی مرد دو زنه را فاش کرد+عکس
آرزوکیهان

مرد قاتلی که به جرم قتل همسر دوم در سال 2009 میلادی دوران محکومیت خود را در زندان سپری می کرد در پی عذاب وجدان به قتل همسر اول خود اعتراف کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم "خوزه آنجل رودریگز"55 ساله در سال 2009 میلادی به جرم قتل همسر دوم خود " مارتا هایدی " در زندان ایالتی ویرجینیای آمریکا بسر می برد که خود خواسته به ماموران زندان در ارتباط با قتل همسر اولش "پاملا باتلر"در سال 1989 میلادی در واشنگتن اعتراف کرد.

---

بنا بر گزارش های پلیس این مرد با توجه به اعترافاتش در مجموع به بیش از 40 سال زندان محکوم خواهد شد.
سخنگوی پلیس بیان کرد که با اعتراف این متهم پرونده قتل لاینحل قدیمی گشوده شد . قتلی که سالها ماموران به دنبال قاتلش بودند و موفق نشده بودند شواهدی از وی به دست آورند در حقیقت عذاب وجدان راز قتل قدیمی را فاش کرد.
با اعتراف این متهم دادستان پرونده "اریک اولسن " در این باره گفت: اجرای عدالت به تاخیر می افتد اما هرگز انکار نمی شود. خوشبختانه  اکنون روح هر دو زن در آرامش خواهد بود. متهم همسر اول خود را کشته و جسدش را در مکانی پنهان کرده بود که کارآگاهان پلیس هرگز موفق به پیدا کردنش نشده بودند اما با اعتراف این مرد قاتل محل اختفای جسد قربانی  را مشخص کرد  از این رو آرامش به خانواده قربانی باز خواهد گشت.


 

کپی