اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سی و یکمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی برگزار شد

سی و یکمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی برگزار شد

سی و یکمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی در سالن جلسات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

محمدعلی فقیه، مدیرکل آموزش بنیاد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و همکاری مدیران پنج دستگاه آموزشی جهت پیگیری امور مربوط به خدمات‌رسانی آموزشی به دانشجویان شاهد و ایثارگر، گفت: با اجرای برنامه‌ها و افزایش تعامل بین بنیاد با دستگاه‌ها، شاهد ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر باشیم.

در ادامه هر یک از مدیران شاهد و ایثارگر وزارتخانه‌های «آموزش و پرورش»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «علوم، تحقیقات و فناوری»، «دانشگاه آزاد اسلامی» و «مدیریت حوزه علمیه» دیدگاه و نقطه نظرات خود را در این خصوص و در مورد برگزاری پنجمین جشنواره بیان کرده و ابراز امیدواری کردند در سال ۱۴۰۰ با برنامه‌ریزی مدون گام‌های مهم و اساسی در جهت بهبود وضعیت علمی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر برداشته شود.

شایان ذکر است پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی؛ با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد در تیرماه سال جاری به‌صورت مجازی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

ایسنا/

کپی