اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

واگویه های زوج کانادایی از دفن 8 جسد در باغچه خانه شان+تصاویر

واگویه های زوج کانادایی از دفن 8 جسد در باغچه خانه شان+تصاویر
آرزوکیهان

با دستگیری قاتل سریالی کانادایی به نام "بروس مک آرتور "69 ساله که 8 مرد هم جنسگرا را کشته و اجساد مثله شده شان را در باغچه خانه همسایه اش دفن کرده بود این زوج از قتل های زنجیره ای در یک قدمشان شوکه شدند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، در سال 2018 میلادی "بروس " به جرم قتل 8 مرد همجنسگرا بین سالهای 2010 تا 2017 میلادی بازداشت و به حبس ابد محکوم شد.

---
---
---
---
---
---

"کارن فریز و همسرش "ران اسمیت" که اجساد قربانیان در باغچه شان دفن شده بود در این باره گفتند که هرگز تصور نمی کردند مرد سخاوتمندی که در همسایگی شان زندگی می کرد از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و اجساد را در گاراژ و باغچه شان دفن کرده است.
کارن در این باره گفت: ما به او اجازه داده بودیم در ازای نگهداری از باغچه خانه مان بتواند از گاراژ برای نگهداری وسایل باغبانی استفاده کند .این زن که هنوز با پیدا شدن اجساد در حیاط خانه اش شوکه و بیمار است می گوید کشف اجساد بدترین اتفاق زندگی او و شوهرش در تورنتو کانادا بوده است.
در آن زمان اطلاعات پلیس تورنتو نشان داد که تمامی اجساد در گلدان های املاک این زوج پیدا شده است. " کارن " که این هفته با شبکه خبری فاکس نیوز گفتگو کرده است در این باره گفت که هرگز تصورش را نمی کرده که مرد آرام و ساکت با رفتاری دوستانه که در همسایگی شان بوده بتواند قاتل سریالی خطرناکی بوده باشد زیرا او را مردی مهربان و همواره با نشاط و با ملاحظه و سخاوتمند می شناخت  پس چطور توانسته 8 مرد را کشته و اجسادشان را مثله کند.
وی اضافه کرد که همواره شایعاتی راجع به ناپدید شدن مردان قربانی شنیده بود اما هرگز دلیلی پیدا نمی کرد که بتواند به آرتور شک کند و او و همسرش نگران این موضوع باشند. کارن اضافه می کند که  بعدها متوجه شده هنگامیکه گلهای پژمرده باغشان را ابیاری می کردند و نگران رشدشان بودند اجساد قربانیان در کنار ریشه های گلها دفن شده بود.تصور چنین شرایط وحشتناک و دردآور است به حدی که کارن از لحظا روحی بیمار شده و نمی تواند به راحتی با شرایط موجود کنار بیاید.


 

کپی