اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سارق ادوات کشاورزی گرفتارشد

سارق ادوات کشاورزی گرفتارشد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک سارق ادوات کشاورزی با 20 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 33 این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "مهدی پورامینایی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت ادوات کشاورزی از مزارع پسته در حاشیه شهر کرمان، پیگیری موضوع و دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: در همین راستا ماموران کلانتری 33 کاظم آباد حین گشت زنی های هدفمند در  سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به کشف تعدادی پمپ آب، سیم های برق فشار قوی و سایر ادوات کشاورزی از این کامیونت ادامه داد: با دلالت راننده خودرو به مقر پلیس و قرار گرفتن در برابر مستندات قانونی، متهم لب به اعتراف گشود و به 20 فقره سرقت ادوات کشاورزی در حاشیه شهر کرمان معترف شد.

سرهنگ پورامینایی در خاتمه با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی یادآور شد: شهروندان گرامی با به کار بستن آموزش های پلیس در خصوص مراقبت اصولی از اموال خود می توانند کمک شایانی در راستای کاهش جرایم خصوصاً سرقت داشته باشند که در این زمینه کارشناسان ما در مقرهای انتظامی آماده پاسخگویی به شهروندان محترم هستند.#پلیس

کپی