اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

قاچاق مواد مخدر با کوله

قاچاق مواد مخدر با کوله

جانشین انتظامی استان اصفهان از کشف 70 کیلو مواد مخدر طی بازرسی از کوله های همراه 2 کولبر در عملیات ماموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر"  اظهار داشت: ماموران واحد رزمی یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین گشت زنی در یکی از محورهای خاکی شهرستان "نائین" به 2 نفر کولبر که در حال دور زدن ایستگاه ایست و بازرسی بودند مشکوک و دستور ایست دادند.

وی افزود: متهمان بدون توجه به ایست ماموران اقدام به فرار کردند که در این لحظه ماموران به تعقیب آنها پرداخته و در یک اقدام به موقع و ضربتی هر 2 متهم را دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: ماموران پس از دستگیری کولبران از داخل کوله آنها 70 کیلو مواد مخدر شامل 60 کیلو حشیش و 10 کیلو تریاک را کشف کردند.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی گفت: با توجه به نا امن شدن مسیرهای و محورهای اصلی برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ این افراد برای عملی کردن نقشه خود از راه های فرعی وخاکی استفاده می کنند اما غافل از اینکه ماموران پلیس بر تمامی مناطق استان اشرافیت کامل دارند و اجازه جولان به این گونه افراد را نخواهند داد.#پلیس

کپی