اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازداشت 6 کارمند یک مرکز به جرم 11 مورد آزار جنسی

بازداشت 6 کارمند یک مرکز به جرم 11 مورد آزار جنسی
آرزوکیهان

6 کارمند یک مرکز نگهداری از نوجوانان در "نیوهمشایر " آمریکابه جرم آزار جنسی 11 نوجوان دستگیر و راهی زندان شدند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهمان آزارهای جنسی خود را بین 1994 تا 2005 میلادی در مرکز خدمات جوانان در منچستر بریتانیا انجام داده اند.
پرده از این آزارها زمانی برداشته شده است که متهمان در طول چند سال بیش از 80 بار به یکی از نوجوانان تجاوز کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند و او نیز ترس را کنار گذاشته و از این کارمندان شکایت کرده است. با شکایت این نوجوان تحقیقات در این ارتباط آغاز و پرده از اسرار پنهان این کارمندان برداشته است.
متهمان " بردلی اسبری ، جفری باسکی ، فرانک دیویس ، لوسین پولت، جیمز وودلاک و استیون مورفی با توجه به جرائم مرتکب شده همگی از کار بر کنار و به سالها زندان محکوم خواهند شد این در حالی است که پسرانی که از آنها سوء استفاده شده بیان کردند که متهمان برای ترساندنشان آنها را به دفعات مورد ضرب و شتم قرار می دادند تا پرده از رفتار غیر اخلاقی شان برداشته نشود.
سخنگوی پلیس به خبرنگار آسوشیتدپرس بیان کرد که جرائم صورت گرفته علیه این نوجوانان وحشتناک و غیر قابل باور است انها از سکوت نوجوانان سوء استفاده کرده و در گذر زمان فشار روحی و جسمی زیادی به قربانیان خود وارد کرده اند آزار جسمی و جنسی نوجوانان وصف نشدنی و دردناک است و بدون شک متهمان باید به سزای اعمال خود آنهم به بدترین شکل ممکن برسند.

کپی