اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیام معاون وزارت بهداشت در روز دندانپزشک

دندانپزشکان با وجود خطر بالای ابتلا به کرونا خدمات گسترده‌ای ارائه دادند

دندانپزشکان با وجود خطر بالای ابتلا به کرونا  خدمات گسترده‌ای ارائه دادند

معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، در متن پیام دکتر علیرضا رییسی آمده است:« دندان‌پزشکان بخش ارزشمند و تلاشگر جامعه پزشکی هستند که نقش مؤثر آنها در بهداشت و سلامت جامعه انکارناپذیر است.

تلاش های مجدانه این همکاران در اقصی نقاط کشور از بیمارستان ها، مطب ها و مراکز بهداشتی شهرها تا دوردست ترین مراکز جامع خدمات سلامت شهرهای مرزی کشور موید گستردگی فعالیت های این قشر متعهد و متخصص است.

اقدامات فراگیر سالهای اخیر در پیشگیری و کاهش قابل ملاحظه پوسیدگی دندانی در دانش آموزان و کودکان و همچنین افزایش چشمگیر خدمات سلامت دهان و دندان در گستره کشور عزیزمان بخشی از فعالیت های حوزه بهداشت بوده که همه آنها با تلاش و پشتکار دندانپزشکان و کارشناسان این حوزه بدست آمده است.

این قشر خدمتگزار در دوران همه گیری کرونا نیز با تمام توان در صحنه خدمت به ملت حاضر بودند و با وجود خطر بالای ابتلا به این بیماری خدمات ارزشمند خود را در تمامی سطوح و مراکز ارائه دادند.

حال در بیست و سوم فروردین و روز دندانپزشک با تبریک به تمامی دندانپزشکان کشور، امید آن را داریم که در سالجاری با غلبه بر این همه گیری فصل جدیدی از برنامه های حوزه بهداشت در راه پیشگیری از بیماری های دهان و دندان و توسعه سلامت کشور را به انجام رسانیم.»/ ایسنا 

چرا خانواده‌های ایرانی انگیزه‌ای برای مراجعه به دندانپزشکی ندارند؟

قند خون دیابتی‌ها قبل از مراجعه به دندانپزشک کنترل شود

بیماری لثه یک فرد سالم را به پرفشاری خون مبتلا می‌کند

اقدامات غیر ضروری دندان‌پزشکی را بگذارید برای بعد

اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

کپی