اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کامل ترین دانستنی های سفر را در لحظه آخر بخوانید

کامل ترین دانستنی های سفر را در لحظه آخر بخوانید

وب سایت لحظه آخر یکی از مطرح ترین سایت هایی است که در زمینه گردشگری و تور مسافرتی فعالیت می کند.

در این سایت اطلاعات گردشگری متنوعی در زمینه های مختلفی چون مقصد شهرها و کشورها، جاذبه ها و دیدنی ها، تفریحات، رستوران ها، آداب رسوم، مناسبت ها، اطلاعات پرواز، هتل ها، اخبار، اطلاعات ویزا و سفارت، واحد پول کشورهای مختلف، ایرلاین ها و فرودگاه ها، مراکز خرید، موزه ها، نمایشگاه ها و سوغات به دست می آورید که هم برایتان جالب است و هم بر اطلاعاتتان می افزاید.

مقاصد گردشگری

لحظه آخر در این بخش به بررسی کلی و جامع شهرها و کشورهای مختلف می پردازد و اطلاعات کاملی در این زمینه ارائه می دهد. از جمله اطلاعاتی که در بخش مقاصد گردشگری در رابطه با آن مکان مطرح می شود می توانیم به مساحت و جمعیت، زبان و مذهب، فرهنگ و آداب و رسوم، مکان های دیدنی و تفریحی، آب و هوا و نقشه اشاره کنیم. افزون بر شهرها و کشورهای گردشگری، در این بخش اطلاعاتی در مورد قاره ها و جزایر نیز در اختیارتان قرار داده شده که خواندن آن ها برایتان جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

جاذبه های گردشگری

در لحظه آخر حدود 1130 جاذبه گردشگری وجود دارد که از اقصی نقاط جهان جمع آوری شده اند. برخی از آن ها در دورترین نقاط دنیا واقع شده اند و برخی دیگر هم در نزدیک ترین نقطه به شهر ما؛ ولی بسیاری از آن ها را نمی شناسیم و اطلاعی از وجودِ آن ها نداریم. برای مثال تورنگ تپه، روستای رشم، غار زینگان، روستای ورکانه، غار سهولان و چشمه قلقل تنها تعدادی از این جاذبه ها و مکان های دیدنی هستند که احتمالا با آن ها آشنایی ندارید.

 

 

---

اخبار گردشگری

در بخش اخبار گردشگری lahzeakhar جدیدترین اخبار گردشگری و مطرح ترین خبرهای روز را مشاهده می کنید. اخبار یکی از مهم ترین قسمت های سایت است که نزد کاربران لحظه آخر اهمیت ویژه ای دارد؛ بسیاری از کاربران به صورت روزانه این بخش را رصد می کنند تا از اخبار تازه و جنجالیِ گردشگری اطلاع پیدا کنند. برای مثال در بخش اخبار مقاله ای تحت عنوان ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا وجود دارد که علاوه بر بازگو کردن تمامی فوت و فن های انجام این کار، نکات مفیدی را درباره نحوه ثبت نام، مدارک لازم و هزینه های ثبت نام لاتاری بازگو شده است.

 

 

---

مناسبت ها

در قسمت مناسبت ها به توضیحات جالبی در مورد آیین های معروف ایران از قبیل نوروز، سیزده بدر و چهارشنبه سوری پرداخته شده و تاریخچه و آداب و رسوم انجام آن ها در شهرهای مختلف کشورمان شرح داده شده است. برای مثال در مقاله چهارشنبه سوری به آداب جالبی مانند کوزه شکنی، قاشق زنی، آجیل مشکل گشا، فال گوشی و گره گشایی و شال اندازی که در گذشته در این روز انجام میشده اشاره گشته و درباره فلسفه انجام هر یک از آن ها توضیح داده شده است.

 

 

---

مراکز خرید

اگر به دنبال لیست کاملی از مراکز خرید داخلی و خارجی در هر نقطه از دنیا هستید، حتما به قسمت مراکز خرید سایت لحظه آخر سر بزنید. برای مثال اگر قصد دارید با تورکیش راهی این جزیره زیبا و دوست داشتنی شوید می توانید از مراکز خرید آن نیز دیدن کنید (ضمن اینکه اطلاعات مورد نیاز از هر یک در سایت لحظه آخر وجود دارد):
-بازار عربها

-لاریسا مال

-مرکز خرید پادنا

-رویال مال کیش

-میکامال کیش

-بازار دیپلمات

-مرکز خرید پانیذ

-بازار هرمز

-بازار مرجان

-مرکز خرید پردیس

-مرکز خرید پدیده

-مرکز خرید مریم

کپی