اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

توقیف پژو با 100 کیلو تریاک در هرمزگان

توقیف پژو با 100 کیلو تریاک در هرمزگان

با هوشیاری و تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "حاجی آباد" یک خودرو پژو با 100 کیلو مواد مخدر شناسایی و توقیف شد

 سردار "غلامرضا جعفری" فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "حاجی آباد" شب گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی فرعی این شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و بلافاصله دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران بدون توجه به دستور پلیس و علاِیم هشدار دهنده اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز طولانی در ورودی شهر از جاده منحرف و به دیواره بلوکی برخورد و راننده با استفاده از موقعیت منطقه و تاریکی شب با رها کردن خودرو از محل متواری و دستگیری وی میسر نشد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح داشت: در بازرسی دقیق از خودرو 100 کیلو تریاک کشف و تلاش مأموران برای شناسایی ودستگیری متهم متواری ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه فعالیت مجرمانه به هنجار شکنان و سوداگران مرگ نخواهد داد، لازم است شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه هنجارشکنی از طریق سامانه فوریت های 110به پلیس اطلاع دهند.پلیس

کپی