اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی و اقتداری که واقعی بود

فرهاد مجیدی و اقتداری که واقعی بود

سرمربی استقلال درنهایت نام محمد دانشگر را از لیست خود خط زد.

در روزهای پایانی اسفند 1399 بود که بعد از برتری استقلال مقابل پیکان در جام حذفی، با اعلام فرهاد مجیدی، محمد دانشگر مدافع وسط آبی ها به دلیل بی انضباطی از حضور در تمرینات منع شد.

بسیاری تصور می کردند که با گذشت چند روز و عذرخواهی مدافع حاشیه ساز استقلال، مجیدی هم او را می بخشد و دانشگر دوباره به استقلال بر می گردد. این اتفاق اما در سال 1400 رخ نداد و دانشگر تا نیمه فروردین ماه هم از سوی کادرفنی استقلال بخشیده نشد.

با این حال هنگامی که موعد ارسال لیست آسیایی رسید، بسیاری انتظار داشتند با توجه به حساسیت و فشردگی بازی ها، فرهاد تیمش را با تمام قوا به عربستان ببرد و دانشگر را هم در لیست نفراتش جا دهد. حتی در رسانه ها این مطلب ذکر شد که دانشگر قرار است عذرخواهی کند و با تیم به آسیا برود اما وقتی روز شنبه لیست نهایی آبی ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد، مشخص شد که فرهاد مجیدی همچنان بر سر همان حرف ابتدایی خودش ایستاده و قصد ندارد مدافع جنجالی و بی انضباط خود را به هیچ قیمتی به عربستان ببرد. تصمیمی که نشان از اقتدار واقعی فرهاد مجیدی دارد و قطعا باعث می شود تا سایر بازیکنان استقلال هم حواس خود را جمع کنند و فکر بی انضباطی را هم از سر خود بیرون کنند تا گرفتار چنین تنبیه سختی نشوند./ خبرآنلاین

بیشتر بخوانید:

لیست استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ دانشگر خط خورد

اعلام لیست همگروهی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا+ تصویر

علی دایی؛ مهمترین پرسپولیسی استقلالی تاریخ!

کپی