اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

ناکامی قاچاقچیان در"رودان"

ناکامی قاچاقچیان در"رودان"

طی یک عملیات موفق پلیسی 200 کیلو تریاک در شهرستان "رودان" کشف و یک متهم در این زمینه دستگیر شد.

سردار "غلامرضا جعفری" فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با قاچاق مواد مخدر شهرستان "رودان" در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با اشرافیت اطلاعاتی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر جابه جایی مواد مخدر توسط یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 مطلع و پیگیری موضوع در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه با تدابیر انتظامی و هماهنگی قضائی خودروی مذکور به صورت نامحسوس توسط مأموران مورد رصد و تعقیب و مراقبت قرار گرفت، افزود: مأموران پس از مدتی تعقیب و مراقبت متوجه شدند خودرو مذکور وارد یک باب منزل مسکونی شده و قاچاقچیان در حال تخلیه محموله هستند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: مأموران بلافاصله با هماهنگی قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در بازرسی از خودرو و محوطه منزل مسکونی 200 کیلو ماده مخدر از نوع تریاک کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

سردار جعفری با تأکید بر اینکه سایر اعضای این باند نیز شناسایی و اقدامات پلیسی برای دستگیری آنان ادامه دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب از طریق مرکز فوریت های پلیسی به پلیس اطلاع تا با متخلفان و هنجارشکنان برابر قانون برخورد شود.#پلیس

کپی