اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پایان رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان/ نفرات برتر مشخص شدند

پایان رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان/ نفرات برتر مشخص شدند

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان مشخص شدند.

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان روزهای 20 و 21 فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- امیررضا ده بزرگی (فارس) 2- احمدرضا ناصرپور (فارس) 3- محمدمهدی جواهری (قم) 4- علی حاجی وند نورایی (خوزستان) 5- طارق غبیشاوی (خراسان رضوی) و علیرضا غریب دشتی (گلستان).

60 کیلوگرم: 1- سعید اسمعیلی (خوزستان) 2- رضا قیطاسی (خوزستان) 3- امیرحسین خوانساری (خوزستان) 4- عارف محمدی (خوزستان) 5- عمران حق مرادی (کردستان) و محمد جانقلی (قم).

63 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- محمدامین جبالی فر (قم) 3- امید احمدی (خوزستان) 4- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) 5- امیرحین نریمان (کرمانشاه) و محمد غلامی (خوزستان).

67 کیلوگرم: 1- سید دانیال سهرابی (خوزستان) 2- شاهین بداغی (خوزستان) 3- محمدمهدی کشتکار (فارس) 4- داود مختاری (اصفهان) 5- علی عبدولی (خوزستان) و شایان ساعی (آذربایجان شرقی).

72 کیلوگرم: 1- امیر عبدی (قم) 2- مرتضی پورعیسی (مازندران) 3- رضا ساکی (خوزستان) 4- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) 5- علی اسکندری (اصفهان) و سجاد اختری (تهران).

77 کیلوگرم: 1- علیرضا مهمدی (خوزستان) 2- محمدمهدی هداوند (تهران) 3- مسعود کاوسی (خوزستان) 4- امیررضا خلفیان (ایلام) 5- علیرضا ارقش (خوزستان) و سید امیررضا چوبچیان (گیلان).

82 کیلوگرم: 1- محمد ناقوسی (خوزستان) 2- محمدحسین محمودی (تهران) 3- یاسین یزدی (مازندران) 4- رضا اکبری (کردستان) 5- محمدباقر میرزایی (تهران) و علیرضا دیناروند (خوزستان).

87 کیلوگرم: 1- علی عابدی (مازندران) 2- سعید کریمی زاده (خوزستان) 3- امیررضا اکبری (مازندران) 4- مجید سلیمانی (خوزستان) 5- امیرمحمد اسماعیل زاده (گیلان).

97 کیلوگرم: 1- مرتضی القوسی (مازندران) 2- محمدصادق عبدالهی (قم) 3- شایان حبیب زارع (خوزستان) 4- سید حمید افتخاری (البرز) 5- هادی قربانی (تهران) و ابوالفضل پایدار (خوزستان).

130 کیلوگرم: 1- امیرمحمد بیات (تهران) 2- سعید حسین پور (خوزستان) 3- حسن قربانی (اصفهان) 4- حمیدرضا اوج زاده (البرز) 5- فردین هدایتی (مازندران) و ابوالفضل لطفی (توابع تهران)./ روابط عمومی فدراسیون کشتی

کپی