اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتقال قاتل فراری به پلیس آگاهی همدان

انتقال قاتل فراری به پلیس آگاهی همدان

فردی که با چاقو جوانی را در یکی از محله‌های شهر همدان به قتل رسانده بود در استان البرز شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.

 رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: ساعت ۲۳ آخرین روز سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، یک فقره درگیری منجر به قتل عمدی فردی گزارش شد.

وی افزود: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی، کارشناسان بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل در محل اعلامی حضور یافته و مشاهده کردند جلوی درب یک باب مغازه سیگار فروشی آثار خون دیده می‌شود که طبق اظهارات مطلعان، ۲ مرد ۳۰ و ۱۷ ساله به علت ضربه چاقو به بیمارستان "بعثت" منتقل و شخص ضارب از محل متواری شد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان تأکید کرد: ماموران پلیس با مراجعه به بیمارستان دریافتند یکی از مجروحان درگیری که پسری ۳۰ ساله بود به علت جراحات وارده فوت کرده است و مجروح دوم در بخش اورژانس تحت درمان است.

سرهنگ اسدبگی افزود: فرد مجروح در بازجویی‌های پلیسی عنوان کرد که به همراه مقتول برای خرید سیگار به مغازه‌ای رفتیم و ضارب که از قبل در محل حضور داشت به علت نگاه چپ با ما درگیر شد در این هنگام از کمر خود چاقو بیرون آورده و ضرباتی به سینه مقتول وارد کرد سپس ضرباتی به مچ دست من نیز وارد کرده و از محل متواری شد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی، تصاویر و هویت دقیق ضارب به دست آمد و منزل وی مورد بازرسی کامل قرار گرفت، ولی قاتل در محل حضور نداشت و از استان همدان به مکان نامعلومی متواری شده بود.

رییس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات پیچیده مخفیگاه متهم را در استان "البرز" شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقامات قضائی آن شهر، متهم در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.
سرهنگ اسدبگی افزود: در بازجویی‌های پلیسی، متهم به جرم ارتکابی ضرب و جرح منجر به قتل مقتول اقرار کرد و پس از بازسازی صحنه، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی همدان شد.صدا وسیما 

 

کپی