اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بازداشت اعضای باند سارق و مالخران سیم و تجهیزاتی مخابراتی

بازداشت اعضای باند سارق و مالخران سیم و تجهیزاتی مخابراتی

سرپرست فرمانده انتظامی سیب وسوران از انهدام باند سارق و مالخران سیم و کابل برق و تجهیزات مخابراتی توسط عوامل انتظامی این شهرستان خبر داد.

حسین نوری اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان سوران موضوع به صورت ویژه تحت پیگرد قضایی و انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان سوران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و گشت زنی هدفمند سارق مورد نظر را که با تشکیل یک باند با همراهی تعدادی مالخر اقدام به سرقت های متعدد سیم و کابل برق می کردند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در حین سرقت دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه سارق و 2 مالخر در بازجویی‌های اولیه به 6 فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان سوران اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان در انبار ضایعاتی حاشیه شهر مقادیری سیم و کابل برق و تیرهای مخابراتی مسروقه کشف و ضبط کردند.

سرپرست انتظامی سیب وسوران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند./فارس

کپی