اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ایران برای بازی با فوتسال برزیل تا آنگولا می‌رود

ایران برای بازی با فوتسال برزیل تا آنگولا می‌رود

احتمال دارد تیم‌های فوتسال ایران و برزیل در قاره آفریقا با هم روبرو شوند.

 فوتسال ایران و برزیل در سال های گذشته مسابقه‌های دوستانه زیادی با هم داشتند و هر دو تیم به کشور مقابل سفر می‌کردند. آخرین بار قرار بود تیم ملی فوتسال ایران عازم برزیل شده و دو بازی دوستانه با تیم فوتسال این کشور برگزار کند اما فدراسیون فوتبال ایران در آستانه این دیدار به دلیل مشکلات مالی قید سفر به برزیل را زد تا از این پس رابطه فوتسالی دو کشور چندان مناسب نباشد.

ایران از مدت‌ها قبل رایزنی‌های مجدد برای بازی با برزیل را شروع کرد اما هنوز دو تیم فرصت بازی دوستانه با یکدیگر را پیدا نکرده‌اند. در آخرین تماس برزیلی ها اعلام کردند که به یک تورنمنت دوستانه در آنگولا دعوت شده و تمایل دارند با تیم فوتسال ایران در این تورنمنت روبرو شوند. به جز برزیل و ایران، پرتغال که از قدرت های فوتسال جهان است به این مسابقات دعوت شده و همراه با کشور میزبان، چهار تیم حاضر در آن را تشکیل خواهند داد.

قرار است پس از جواب قطعی برزیل و پرتغال به این درخواست ایران نیز شرایط حضور در آنگولا را بررسی کرده و برای این مسابقات که احتمالاً تیر ماه امسال برگزار شده و یک تدارک مناسب پیش از جام جهانی فوتسال خواهد بود برنامه ریزی کند./ایسنا

کپی