اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

قاتلان جوان یزدی طی دو عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند

قاتلان جوان یزدی طی دو عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: بعد از وقوع قتل جوان یزدی در ایام تعطیلات عید نوروز 1400 موضوع به صورت جدی در دستورکار کارگاهان پلیس استان قرار گرفت و طی دو عملیات ضربتی در استان های کرمان و یزد قاتلان دستگیر شدند.

سردار عباسعلی بهدانی‌فرد صبح امروز در جمع برخی از خبرنگاران در خصوص این پرونده، اظهار کرد: با توجه به دریافت خبری مبنی بر قتل یک جوان ۲۰ساله در یکی از محلات شهر یزد در ایام تعطیلات نوروزی بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان خبره پلیس آگاهی یزد قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی های‌ اولیه متوجه شدند مقتول در یک درگیری توسط دو جوان به قتل رسیده و عاملان قتل از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی این استان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه یکی از متهمان را در یکی از شهرهای استان کرمان شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی با همکاری پلیس آن استان او را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

سردار بهدانی فرد تصریح کرد: ماموران پلیس، یکی دیگر از عاملان قتل را در داخل استان شناسایی و درعملیات جداگانه‌ای در شهر یزد دستگیر کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:متهمان که هر دوجوان هستند در تحقیقات اولیه پلیس، پرده از راز این جنایت هولناک برداشتند و به قتل اعتراف کردند. علت و انگیزه این جنایت در دست بررسی است./فارس

کپی