اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

فیلیک: موقعیت‌های زیادی داشتیم/ به دیدار برگشت امیدوارم

فیلیک: موقعیت‌های زیادی داشتیم/ به دیدار برگشت امیدوارم

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ آلمان، گفت: هرچند در خانه شکست خوردیم اما موقعیت‌های زیادی داشتیم و به جبران نتیجه در دیدار برگشت امیدوار هستم.

«هانسی فلیک» پس از شکست سه بر دو خانگی تیمش مقابل پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت: موقعیت های زیادی داشتیم و نمایش بسیار خوبی را ارائه کردیم.همه مربیان از شکست متنفر هستند، اما وقتی تیم شما چنین فوتبال زیبایی ارائه می‌کند، همیشه به آینده امیدوار خواهید بود.

وی افزود: به بازی برگشت امیدوار هستم چراکه روش بازی ما خاص و با کیفیت است.بایرن همیشه ۹۰ دقیقه در زمین می‌جنگد و این مساله‌ای است که ما را از سایر تیم‌ها متمایز می کند. برخی نفرات تیم ناامیدشده‌اند، اما شرایط را تا سه‌شنبه هفته آینده و برای حضور در دیدار برگشت تغییر خواهیم داد.

سرمربی بایرن مونیخ، گفت: هر روز به دلیل مصدومیت تعدادی از بازیکنان را از دست‌ می‌دهیم و در دیدار مقابل پاریس هم «نیکولاس زوله» و «گورتزگا»‌ در نیمه اول به دلیل مصدومیت تعویض شدند و امیدوارم هرچه زودتر به تیم برگردند.

فیلیک گفت: پاریسی‌ها با چند حمله روی دروازه ما به سه گل رسیدند در حالی که ما می‌توانستیم با حملات زیادی که داشتیم به نتیجه خوبی برسیم. فوتبال زیبایی بازی کردیم و از عملکرد تیم رضایت دارم.

وی در مورد واکنش بسیار ضعیف «مانوئل نویر» روی گل نخست پاری‌سن‌ژرمن، گفت: نویر بارها بایرن را نجات داده و معتقدم او بهترین دروازه‌بان جهان است./ایرنا

کپی