اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سیروس میمنت : گاوی که رقیب عشقی من شد!/ گمشده‌ام را در «نون.خ» پیدا کردم

سیروس میمنت : گاوی که رقیب عشقی من شد!/ گمشده‌ام را در «نون.خ» پیدا کردم

سیروس میمنت بازیگر باسابقه ضمن اشاره به سه دوره بازیگری در زندگی حرفه‌ای خود تأکید کرد گمشده‌اش در این حرفه را در سریال «نون.خ» پیدا کرده است.

سیروس میمنت درباره فصل سوم «نون.خ» که در ایام نوروز روی آنتن شبکه یک سیما رفت درباره سختی‌های تولید این مجموعه بیان کرد: ما در زمان تولید فصل یک نمی‌دانستیم استقبال مردم چگونه خواهد بود و برای همین گاهی تحمل سختی کار برایمان دشوار می‌شد. این بار کار برای ما حتی سخت‌تر از فصل‌های قبل بود اما چون به نتیجه کار و استقبال مردم امیدوار بودیم، دیگر سختی‌ها برایمان آزاردهنده نبود.

وی ادامه داد: بعد از پخش فصل‌های گذشته سریال «ن. خ»، متوجه استقبال عموم مردم از این کار شدیم. سریال مورد پسند قشر وسیعی از مردم قرار گرفت و ما بیشتر ارزش این سختی‌ها را درک کردیم و تحمل دشواری‌هایی که در طول ساخت سریال پیش می‌آمد به عشق رضایتمندی مردم برایمان راحت‌تر شد.

این بازیگر درباره سه دهه از زندگی‌اش که به حرفه بازیگری می‌پردازد عنوان کرد: من سه فصل کاری را در زندگی‌ام پشت سر گذاشته‌ام، یک فصل از زندگی‌ام با اصغر فرهادی بود که سریال‌هایی مثل «یادداشت‌های کودکی»، «داستان یک شهر» را بازی کرده‌ام و فصل دیگری از زندگی‌ام با رضا عطاران و با کارهایی مثل «خانه به دوش» و «متهم گریخت» بود و فصل سوم از زندگی‌ام با سعید آقاخانی بود با سریال «نون.خ» بود که گویی گمشده خودم را در اینجا پیدا کردم. مردم هم مرا در این سریال جور دیگری دیدند.

میمنت درباره اینکه چطور این سریال توانست نظر مخاطب را جلب کند توضیح داد: این کار چند نکته قوت داشت از جمله اینکه کارگردانی خوبی داشت، در زمان خوبی پخش شد و به زندگی واقعی مردم کرد پرداخت زندگی صمیمانه و همدلی‌های واقعی که هنوز هم همین گونه است و باعث شد بینندگان ارتباط خوبی با این سریال برقرار کنند. مجموع این عوامل باعث شد زحماتی که در طی این سال‌ها کشیده‌ام به بار بنشیند و بیشتر با این سریال دیده شوم.

بازیگر «نون.خ» در ادامه درباره چالش‌هایش با گاوی به نام «جاناتان» در قصه نیز به شوخی و با خنده گفت: جاناتان رقیب عشقی من بود و گویی من و جاناتان و فریده در یک مثلث عشقی قرار گرفته بودیم. برای همین هم در این فصل سعی می‌کردم به هر ترتیبی از همسرم دلبری کنم تا دل او را به دست بیاورم.

وی درباره داشتن ماسک در این فصل از سریال نیز یادآور شد: ما با ماسک زدنمان در طی سریال با یک تیر ۲ نشان زدیم چون در حال حاضر کرونا مساله روز دنیای ماست و نمی‌توانیم نسبت به آن بی تفاوت باشیم. از جهتی باید از خودمان مراقبت کنیم و از طرف دیگر باید به ماسک زدن توجه نشان دهیم و فرهنگ سازی کنیم.

میمنت در پایان درباره حضور سعید آقاخانی در مقام کارگردان عنوان کرد: آقاخانی روی کار دقت نظر بالا و حساسیت بسیاری دارد. اگر زمانی من ریزه‌کاری شخصیت کیوان را مثل همیشه بازی نمی‌کردم، به راحتی با من صحبت می‌کرد و در مورد کارم و بازی‌هایم بازخورد و واکنش نشان می‌داد و حتی زمان استراحت کوتاهی می‌داد تا مجدد بتوانم نقش کیوان را به خوبی به نمایش بگذارم و این برایم بسیار جذاب بود. برای جذابیت نقشم هم این بار موهایم را رنگ کردند بعد از اینکه فصل گذشته موهایم را زدند در این فصل تغییرات دیگری روی موهایم داشتم./مهر

بیشتر بخوانید

سیروس میمنت برگ برنده سریال «نون خ» را رو کرد

وظیفۀ ما شادکردن مردم است

کپی