اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پلمب 2 کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی دراصفهان

پلمب 2 کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی دراصفهان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از پلمب 2 کارگاه زیرزمینی تولید ماسک و کشف 210هزار عدد ماسک تقلبی در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "جهانگیر کریمی"  گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیر مجاز ماسک در 2کارگاه زیرزمینی در یکی از مناطق شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت استان به محل اعزام و در بازرسی از  این کارگاه ها 210 هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه 130 رول پارچه ماسک و مواد اولیه مربوط به تولید ماسک را کشف کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب کارگاه های مذکور با حکم مقام قضائی خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی راه اندازی این کارگاه ها در دستور کار ماموران قرار دارد.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: پلیس با افراد سودجو و فرصت طلبی که با سؤاستفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می اندازند برخورد قانونی می کند.$پلیس

کپی