اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی خودرو سرقتی با پلاک جعلی

شناسایی خودرو سرقتی با پلاک جعلی

فرمانده یگان امداد پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای خودرو که با نصب پلاک جعلی در شهر تردد و سعی می کرد مورد شناسایی قرار نگیرد، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ "سلمان آدینه وند"  بیان داشت: ساعت 3:10 بامداد واحد گشت یگان امداد حین گشت زنی در محدوده میدان "شوش" به یک دستگاه خودروی سواری پراید سرمه ای رنگ به همراه یک نفر راننده مظنون شده که با استعلام از مرکزپیام مشخص شد پلاک نصب شده بر روی خودرو متعلق به آن نبوده و متعلق به پیکان سواری می باشد.
وی عنوان کرد : ماموران با هماهنگی مرکز فرماندهی و کنترل یگان امداد و استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودرو پراید دستور توقف دادند، ولی راننده خودروی پراید پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز به سمت میدان خیابان ری متواری و باعث رعب و وحشت شهروندان و خودروهای عبوری می شود.
فرمانده یگان امداد ابراز داشت : پس از طی مسافتی خودروی مسروقه در میدان قیام به علت ترافیک متوقف که سریعاً افسراکیپ برای دستگیری سارق به سمت خودرو می رود و در نهایت پس از طی مسافتی خودرو متوقف و راننده آن در یک عملیات پلیسی خلع سلاح شده و دستگیر می شود.
سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه متهم موصوف از سارقان سابقه دار و پیش تر به جرم سرقت خودرو و حمل مواد مخدر دستگیر شده است، افزود: با بررسی بیشتر سرقتی بودن خودروی سواری پراید  مسجل و متهم برای تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس پیشگیری تهران شد.

کپی