اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سرنوشتی عجیب از گوشی ال جی؛

گوشی هوشمندی که هرگز روی بازار را ندید

گوشی هوشمندی که هرگز روی بازار را ندید

طی روز‌های اخیر خبر خروج ال جی از بازار تلفن همراه یکی از جنجالی‌ترین تیتر‌های جهان فناوری بود، اما یکی از نکات کمتر مورد توجه، سرنوشت گوشی‌هایی است که قرار بود از سوی شرکت ال جی به بازار معرفی شوند و حتی طرح‌های اولیه این محصولات نیز در قالب عکس و ویدئو منتشر شده بود. یکی از این محصولات تلفن رول شونده (رولیبل) ال جی است.

برند مشهور و کره‌ای ال جی به طور رسمی از صنعت و تجارت تلفن‌های هوشمند خارج شده است و با این تصمیم، هرگز نمی‌توانیم تلفن رولی و جذاب این شرکت را ببینیم یا بخریم.

کاربران صنعت تلفن همراه طی نمایشگاه CES ۲۰۲۱ با این گوشی آشنا شدند. این دستگاه دارای شماره مدل LM-R۹۱۰N است و بر اساس ویدئو‌های معرفی این محصول، می‌توانستیم صفحه منحنی آن و آنچه را که به نظر می‌رسد یک دوربین سلفی در گوشه سمت چپ است، مشاهده کنیم.

متأسفانه، ما فقط یک تصویر واحد از این دستگاه  در اختیار داشتیم و حتی اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول به طور کامل منتشر نشده است.
تنها اطلاعات رسمی که داشتیم این بود که تلفن رول شونده ال جی، از یک صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر ساخته شده توسط BOE برخوردار است./انتخاب

کپی