اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

زورگیر سابقه دار در تله پلیس

زورگیر سابقه دار در تله پلیس

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری راننده ای زورگیر که با همکاری 2 همدستش از مسافران خودرو زورگیری می کرد، خبر داد و گفت: متهم تا کنون به 19 فقره سرقت اعتراف است.

به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: 2 تن از شهروندان به کلانتری 128 تهران نو مراجعه و اعلام کردند، در ترددهای شهری برای رسیدن به مقصدی،  به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید که سه  سرنشین داشت، شده ایم.  ولی در میانه راه، سرنشینان خودرو  با توسل به زور اموالمان را سرقت و در مکانی خلوتی ما را از خودرو پیاده و به سرعت از محل گریختند که  بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 128 تهران نو قرار گرفت.
وی عنوان کرد: ماموران کلانتری 128 تهران نو با استفاده از سرنخ های بدست آمده موفق شدند مخفیگاه سرکرده سارقان زورگیر را در "جنوب شرق تهران " شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضائی در  یک عملیات ضربتی وی را در  مخفیگاهش دستگیر کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ  با بیان اینکه در بازرسی از این مکان تعدادی کارت شناسایی متعلق به افراد مختلف  و گوشی سرقتی کشف شد، ابراز داشت:  متهم پس از انتقال به کلانتری تهران نو در تحقیقات ابتدایی به 19 فقره زورگیری با همکاری دو همدستش اعتراف کرد.
سرهنگ موقوفه ای افزود: تاکنون 9 تن  از شاکیان با مراجعه به کلانتری 128 سارق را شناسایی  و متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مرجع قضائی روانه زندان شده است.
این مقام پلیسی اضافه کرد: شناسایی و دستگیری 2 متهم متواری کماکان ادامه دارد.

کپی