اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
لیگ برتر فوتبال؛

برتری گل‌گهر با درخشش شاکری؛ ماشین‌سازی در آستانه سقوط

برتری گل‌گهر با درخشش شاکری؛ ماشین‌سازی در آستانه سقوط

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با درخشش مهاجم باتجربه خود در دیدار برابر ماشین‌سازی به برتری سه بر یک دست یافت.

عصر امروز (دوشنبه) گل‌گهر سیرجان پذیرای تیم انتهای جدولی ماشین‌سازی تبریز بود و با هتریک «یونس شاکری» به پیروزی سه بر یک رسید.

در اکثر دقایق تیمه نخست، توپ و میدان در اختیار بازیکنان گل‌گهر و از سوی دیگر بازیکنان ماشین‌سازی که به طور متناوب با تغییر سرمربی مواجه می‌شوند، روشی تدافعی را در دستور کار داشته و امید به ضد حملات و ضربات ایستگاهی داشتند.

در دقیقه ۴۲ و برخلاف روند بازی، ماشین‌سازی در ضد حمله‌ای سریع صاحب موقعیت شد که ضربه «محمد ابراهیمی» مهاجم باتجربه میهمان پس از برخورد به مدافع گل‌گهر درون دروازه میزبان جای گرفت.

در اوقات تلف شده نیمه نخست، پاس مناسب «احمد زنده‌روح» به «یونس شاکری» رسید و این مهاجم با چرخش و ضربه‌ای مناسب گل تساوی گل‌گهر را به ارمغان آورد.

حملات تیم تحت هدایت «امیر قلعه‌نویی» در نیمه دوم هم ادامه یافت و در دقیقه ۵۲ «یونس شاکری» گل دوم خود و میزبان را به‌ثمر رساند.

در دقیقه ۶۳ اشتباه «محمدامین رضایی» دروازه‌بان میهمان موجب شد تا شاگری گل سوم خود را ثبت کرده و هتریک کند.

گل‌گهر با این پیروزی از ۱۸ بازی صاحب ۲۶ امتیاز شد و تا رتبه هفتم جدول بالا آمد و ماشین‌سازی هم در امتیاز ۹ متوقف شد تا شانس چندانی برای بقا نداشته باشد.

ترکیب گل‌گهر

علیرضا حقیقی، بهنام برزای، سیدعلیرضا ابراهیمی، میلاد زکی پور، نوید عاشوری(گادوین منشا)، سعید صادقی، مرتضی تبریزی، یونس شاکری، آرمین سهرابیان، احمدرضا زنده روح

ترکیب ماشین‌سازی

محمدامین رضایی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، علی نجفی، حبیب گردانی، سینا عبدالهی(اتابک زارعی)، بهمن سالاری(رضا آذری)، منصور باقری، سعید حسین پور(محمدامین اسدی)، سیدمحمد حسینی، محمد ابراهیمی/ ایرنا

کپی