اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی ۶۴۶ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

شناسایی ۶۴۶ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۴۶ مورد مثبت سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شد.

به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار امروز (۱۶ فروردین‌ماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۴۶ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است. از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون ۴۸ هزار و ۳۷۱ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

در حال حاضر ۴۲۱ بیمار مبتلا به کووید - ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۲۵ مورد بوده است.

همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۱ هزار و ۲۷۷ مورد و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۷۲۶۲ مورد بوده است.

مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۵۹۹۱ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۵۵ هزار و ۶۳۳ مورد بوده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۲۱۰ نفر رسیده که تعداد بیماران فوت شده طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان نیز ۵ نفر بوده است.

/ایسنا 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی