اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

مرگ دلخراش دو نفر در تصادف بزرگراه آزادگان

مرگ دلخراش دو نفر در تصادف بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو نفر و مصدوم شدن یک تن در پی وقوع تصادف در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سید جلال ملکی ، در این باره اظهار کرد:‌ ساعت ۱۲:۰۶ ظهر روز جاری یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان، بعد از بلوار خلیج به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:‌ در محل مشاهده شد یک دستگاه خودرو سوزوکی، با سه سرنشین هنگام حرکت به دلایل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت ایسوزو که بار داشته برخورد کرده است. بر اثر این حادثه خودرو سوزوکی آسیب می بیند و تقریبا بخش زیادی از سقف خودرو کنده و قسمت جلو و اتاق خودرو نیز متلاشی می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد:‌ یک آقا و دو خانم سرنشین سوزوکی بودند. راننده آقا در خودرو ویران شده،‌ پشت فرمان محبوس شده بود و افراد عبوری پیش از رسیدن آتش نشانان دو خانم سرنشین را از خودرو خارج کرده بودند.

ملکی ادامه داد:‌ آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل، راننده را که مردی حدودا ۶۰ ساله بود از خودرو خارج کردند که مشخص شد وی جان خود را از دست داده است. از دو خانمی که از داخل خودرو خارج کردند نیز یک زن حدودا ۳۰ ساله جان خود را به دلیل شدت جراحات وارده از دست داده بود. سرنشین دیگر که خانمی تقریبا ۵۰ ساله بود دچار مصدومیت شده اما زنده بود.

وی گفت: بر اثر این حادثه ترافیک سنگینی ایجاد شده بود، که با انتقال خودرو ها به محلی امن،‌ محدوده وقوع حادثه برای بررسی علت به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد.

ملکی در پایان اظهار کرد: در نهایت دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مصدوم شد. این عملیات در ساعت ۱۲:۵۷ به پایان رسید.ایسنا

 

کپی