اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

موضع‌گیری جبران باسیل در قبال سیاست‌های سعد الحریری

موضع‌گیری جبران باسیل در قبال سیاست‌های سعد الحریری

رئیس جریان آزاد ملی لبنان با انتقاد از سیاست های نخست وزیر مکلف این کشور، گفت: آیا «حریری» حاضر است به سیاست های خود که موجب به هدر رفتن منابع کشور می شود، پایان دهد؟

 به نقل از النشره، «جبران باسیل» رئیس جریان آزاد ملی لبنان جدیدترین مواضع خود در زمینه سیاست‌های سعد الحریری را اعلام و از این سیاست‌ها به شدت انتقاد کرد. وی در این خصوص گفت: آیا نخست وزیر مکلف حاضر است سیاست‌های خود را تغییر دهد؟

بر اساس این گزارش، رئیس جریان آزاد ملی لبنان افزود: سؤالی که ما در حال حاضر مطرح می‌کنیم، این است که آیا نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه حاضر است به سیاست‌های خود که موجب از دست رفتن منابع کشور می‌شود، پایان دهد؟

پیشتر نیز دفتر رئیس جریان آزاد ملی لبنان با صدور بیانیه‌ای از اقدامات «سعد الحریری» نخست وزیر مکلف این کشور در زمینه تشکیل کابینه جدید به شدت انتقاد کرده بود.

این دفتر در این خصوص تأکید کرد: الحریری تمامی طرح‌ها و ابتکار عمل‌ها برای تشکیل دولت جدید لبنان را با شکست مواجه ساخته است. در این میان برخی رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا بر این اقدامات سرپوش بگذارند.

دفتر رسانه‌ای باسیل در بیانیه خود همچنین آورده است: برخی رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا از طریق دروغ پراکنی بر شکست الحریری در تشکیل دولت جدید سرپوش بگذارند. ما هیچگاه سهمی را برای مشارکت در دولت جدید درخواست نکردیم./ مهر

کپی