اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سلطانی‌فر: همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه دارد

سلطانی‌فر: همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازی‌های جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمده و همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهدیافت.

مسعود سلطانی‌فر در دیدار نوروزی با جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور به خاطر تحریم‌های ظالمانه، تلاش کردیم تا بهترین امکانات را برای فدراسیون‌ها و المپیکی‌ها مهیا کنیم، در ۴ ماه آینده نیز پشتیبانی‌ها از المپین‌ها مضاعف می‌شود.

وی افزود: بازدیدهایی از اردوهای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های المپیک توکیو توسط مسوولان برای بررسی وضعیت ملی پوشان صورت گرفت و از نزدیک شاهد تمرینات آنها بودیم، این بازدیدها تا زمان اعزام ادامه خواهد یافت.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها» ضمن حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی باحذف موانع شرایط بهتری را برای فعالیت آنها مهیا کنیم. نگاه ویژه دولت دوازدهم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در اقصی نقاط کشور است به طوریکه تعداد ۳۰۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در چهار سال گذشته به دو هزار در مناطق محروم رسیده است.

سلطانی‌فر تصریح کرد: کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازیهای جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمد. همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهد یافت چرا که مسیر توسعه استمرار دارد./ ایرنا

کپی