اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر توفیقی الهی است که همه کارکنان بنیاد در بخش‌های مختلف از آن بهره‌مند شده‌اند

 سعید اوحدی با حضور در ساختمان صندوق قرض‌الحسنه شاهد و همچنین سازمان اموال و املاک کوثر با مدیرعامل و کارکنان آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این بازدیدها ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به ارائه توصیه‌ها و راهکارهایی به‌منظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.

اوحدی از بخش‌های مختلف صندوق قرض‌الحسنه شاهد و سازمان اموال و املاک کوثر بازدید کرد و با مدیران و کارکنان این مجموعه به گفت‌وگو پرداخت.

معاون رییس جمهوری در این دیدارها با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را توفیقی الهی دانست که تمامی کارکنان بنیاد در بخش‌های مختلف از آن بهره‌مند شده‌اند.

وی همچنین با حضور در بخش‌های مختلف ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی با مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف دیدار و گفت‌وگو کرد.

اوحدی در این دیدارها با تبریک فرا رسیدن سال جدید ابراز امیدواری کرد در سال جدید که شروع آن مصادف با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ولیعصر (عج) مصادف بود، در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام‌های مؤثرتری برداشته شود.

معاون رییس جمهوری همچنین به ارائه توصیه‌هایی خطاب به کارکنان حاضر در ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌منظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.

---

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید از نزدیک با ایثارگرانی که به‌منظور پیگیری امور اداری خود به اداره کل اشتغال و کارآفرینی و ادارات دیگر معاونت تعاون و امور اجتماعی مراجعه کرده بودند، نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و ضمن بررسی مشکلات مراجعان دستورات لازم را برای پیگیری هرچه سریع‌تر مسائل و درخواست‌های آنان صادر کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در دیدار با کارکنان شرکت بیمه دی که وظیفه ارائه خدمات درمان تکمیلی به ایثارگران را به عهده دارند بر رعایت دقت و اخلاق مداری در ارائه خدمات درمانی به ولی نعمتان جامعه اسلامی تأکید کرد.

معاون رییس جمهوری ایجاد پرونده الکترونیکی برای ایثارگران را از برنامه‌های خلاقانه بیمه دی اعلام کرد و گفت: ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیمه‌شدگان علاوه بر ارتقای سطح سلامت این عزیزان، پیگیری امور درمانی ایثارگران را تسریع کرده و بهبود می‌بخشد.

/ایرنا 

 

کپی