اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

انهدام باند سارقان موتورسیکلت در شهر زیبا

انهدام باند سارقان موتورسیکلت در شهر زیبا

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان موتورسیکلت و دوچرخه در شهر زیبا خبر داد وگفت: از مخفگیاه متهمان 10دستگاه موتور سیکلت و دوچرخه مسروقه کشف شد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "جلیل موقوفه ای " با اعلام این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی کلانتری133 شهر زیبا  حین گشت زنی در محدوده خیابان "الهام " به فردی که در حال بازکردن قفل یک دستگاه موتورسیکلت بود، مظنون شدند.
وی عنوان کرد: سارق به محض مشاهده ماموران پلیس قصد فرار از دست قانون داشت که با هوشیاری و عکس العمل سریع ماموران انتظامی دستگیر شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطر نشان کرد: متهم که از سارقان سابقه دار بود در تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی پلیس به 10 فقره سرقت موتور سیکلت و دوچرخه با همکاری دو تن از همدستانش اعتراف کرد.
سرهنگ موقوفه ای اظهار داشت: ماموران در ادامه تحقیقات با هماهنگی قضائی پس از شناسایی مخفیگاه همدستان این متهم این افراد را در اقدامی پلیسی دستگیر کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان 7 دستگاه دوچرخه  و 3  دستگاه موتورسیکلت  را کشف کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه ارزش ریالی اموال مکشوفه از سارقان بیش از 650 میلیون ریال می باشد، افزود:  در بسیاری از موارد، سرقت های صورت گرفته به واسطه سهل انگاری مالکان وسایل نقلیه صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: شهروندان با توجه به هشدارهای پلیس از رها کردن بدون قفل وسایط نقلیه در معابر عمومی خودداری کنند.

کپی