اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

جزئیات حمله خونین سارقان به فوتبالیست مشهدی

جزئیات حمله خونین سارقان به فوتبالیست مشهدی

بازیکن تیم فوتبال پدیده که از سوی سارقان تلفن همراه مورد ضرب و جرح قرار گرفته ماجرای این سرقت خونین را تشریح کرد.

سینا زامهران مهاجم تیم فوتبال پدیده به فارس گفت: هنگامی که از تمرین برمی‌گشتم وقتی به نزدیکی خانه رسیدم 2 نفر به‌سمت خودرویم آمدند و تلفن همراهم را خواستند. من که متعجب و شوکه شده بودم چیزی نگفتم اما به یکباره یکی از آنها با چاقو به دستم زد. هوا تاریک بود و در آن منطقه هم تقریباً کسی را نمی‌دیدم.

وی افزود: بعد از این اتفاق تلفن همراهم را برایشان پرت کردم و گفتم این هم موبایل اما آنها دست بردار نبودند. دوباره چاقو را به سمتم گرفتند تا جایی که مجبور شدم از پشت فرمان خودم را به‌سمت صندلی شاگرد پرت کنم. گفتم بلکه آنها من را رها کنند ولی این بار با قمه مچ پای چپم را زدند. در ادامه باز هم آنها ضرباتی را به‌دست راستم زدند. واقعاً شرایط عجیبی بود.
مهاجم تیم فوتبال پدیده تأکید کرد: وقتی موبایلم را پرت کردم از اینکه آنها مشغول زدن ضربه با چاقو بودند تعجب کردم. واقعاً به قصد کشتن به من قمه و چاقو می‌زدند. خدا خیلی به من رحم کرد که زنده ماندم. بعد از آن هم با یک خودروی 206 صندوقدار فرار کردند.
زامهران با تأکید بر اینکه در آن شرایط نتوانسته چهره سارقان را ببیند گفت: آنقدر خون از من رفته بود که چشمانم جایی را نمی‌دید. وقتی اورژانس به آنجا آمد بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم. دستم 18 بخیه خورده و فعلاً باید استراحت کنم اما از طریق پلیس پیگیر ماجرا هستم. دستم در آتل قرار دارد و باید تحت نظر پزشکان باشم تا ببینم شرایط چه می‌شود.
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز از پیگیری پرونده سرقت و جرح این بازیکن فوتبال خبر داد.
سرهنگ جواد شفیع‌زاده گفت: در پی اعلام سرقت منجر به جرح سینا زامهران، یکی از بازیکنان تیم فوتبال در مشهد دستوراتی برای بررسی پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه برابر اعلام شاکی پرونده صادر شده است.
وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت‌های خشن وارد عمل شدند و با توجه به سرنخ‌های موجود تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.
گفتنی است؛ شامگاه ۱۲ فروردین سینا زامهران هنگام بازگشت به منزلش در مشهد از جانب زورگیرانی مورد حمله قرار گرفته بود. همچنین او در صفحه فضای مجازی‌اش نوشته بود: با اینکه تلفن همراه و پول‌هایم را بدون مقاومت به زورگیران دادم اما آنها از چند ناحیه به من چاقو زدند.

کپی