اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بازداشت عاملان خاموشی در "گنبدکاووس"

بازداشت عاملان خاموشی در "گنبدکاووس"

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان حرفه ای و کشف 51 فقره سرقت کابل‌ برق و مخابرات در شهرستان "گنبد کاووس" خبر داد.

سردار "سعید دادگر" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق و مخابرات شبکه هوایی در گنبدکاووس و بروز مشکل برای شهروندان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی "گنبدکاووس" قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام پس از چندین روز رصد و ردزنی و بررسی‌ صحنه های سرقت و با بهره گیری از بانک اطلاعاتی سارقان، ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی 3 سارق حرفه ای و سابقه دار شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: سارقان طی چند عملیات ضربتی پلیس دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال داده شدند که در تحقیقات فنی صورت گرفته، متهمان با قرار گرفتن در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره ای جزء اعتراف نداشته و به 51 فقره سرقت کابل های برق و مخابرات شبکه هوایی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به بازسازی صحنه های سرقت، بیان کرد: متهمان دارای سوابق متعدد کیفری بوده و تاکنون چندین مرتبه به جرم سرقت روانه زندان شده و مجدد نیز با پرونده 51 فقره ای سرقت کابل های برق و مخابرات شبکه هوایی روانه زندان شدند.

سردار دادگر از شهروندان خواست در صورت اطلاع و یا مشاهده هر گونه موارد مشکوک و مجرمانه موارد را از طریق شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.#پلیس

کپی