اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

احتکار300 میلیارد تجهیزات پزشکی درجنوب تهران

احتکار300 میلیارد تجهیزات پزشکی درجنوب تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از احتکار 283 هزار عدد انواع تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی در 2 انبار بزرگ کالا در جنوب تهران به ارزش 300 میلیارد ریال خبر داد.

 سردار "علی ذوالقدری"در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: دوازدهم فروردین ماه مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران  از احتکار تجهیزات پزشکی و درمانی، در 2 انبار بزرگ کالا در محدوده خیابان "رجایی" مطلع شدند.

وی عنوان کرد: محل دقیق انبار ها و هویت مالکان آنها شناسایی و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در تحقیقات اولیه مشخص شد مالکان این 2 انبار بدون مجوزهای قانونی مقدار فراوانی تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی و مورد نیاز کادر درمان را در این دو  انبار دپو کرده اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی روز گذشته در دو عملیات منسجم و هماهنگ از انبار های کالا بازدید و در بررسی از این مکان ها،   283  هزار و 26 عدد انواع تجهیزات بهداشتی و پزشکی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان این که در این رابطه مالکان انبارها دستگیر و هر دو انبار پلمب شد، افزود: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را 300 میلیارد ریال برآورد کرده اند.#پلیس

کپی