اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
معاون استاندار قزوین:

هرگونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت در قزوین ممنوع است

هرگونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت در قزوین ممنوع است

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا استان قزوین گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، هر گونه تجمع و دورهمی در پارکها، بوستانها ، تفرجگاهها و فضای سبز در روز طبیعت در قزوین ممنوع می باشد.

منوچهر حبیبی روز پنجشنبه با اعلام این مطلب افزود: با توجه به افزایش تعداد بیماران کرونایی و تغییر وضعیت رنگ شهرها، محدودیت و ممنوعیت های جدید اعمال خواهد شد.

وی یادآورشد: در حال حاضر شهرستان تاکستان در وضعیت قرمز و شهرستانهای قزوین، بویین زهرا و البرز نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

به گفته حبیبی تعداد بیماران کووید ۱۹ در سطح استان قزوین به شدت و بصورت تصاعدی در حال افزایش می باشد به نحوی که بیمارستانهای این استان در حال آماده باش قرار دارند.

معاون استاندار قزوین گفت :عامل اصلی افزایش روند بیماری مسافرت ها و میهمانی های نوروزی بوده و در واقع موج چهارم کرونا آغاز شده و صدای ناقوس آزار دهنده ویروس کرونای مرموز چهارم نیز به صدا در آمده است.

به گفته وی ، اگر روز ۱۳بدر (روز طیبعت) را مراقبت نکنیم طوفان سهمگین و مرگبار کرونا حادثه های تلخی خواهد آفرید.

حبیبی گفت : از هم استانیهای عزیز و بزرگوار عاجزانه تمنا داریم امسال همانند سال گذشته روز طبیعت را در خانه بمانند چرا که در واقع به سلامتی خود و خانواده و هم استانیها کمک خواهید کرد./ایرنا

کپی