اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرمانده مرزبانی ناجا:

پایگاه گروهک‌های تروریستی با همکاری مشترک ایران و عراق سرنگون می شود

پایگاه گروهک‌های تروریستی با همکاری مشترک ایران و عراق سرنگون می شود

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به تعامل و هماهنگی خوبی که میان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و عراق وجود دارد، گفت: یکی از برنامه های مشترک مرزبانی این ۲ کشور در سال جاری سرنگونی پایگاه گروهک های تروریستی و اشرار خواهد بود.

سردار "احمدعلی گودرزی" روز پنجشنبه در دیدار جانشین فرمانده ناجا با فرماندهان و مدیران انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه اظهار داشت: جمهوری اسلامی امروز به برکت وجود ولایت فقیه و سربازان رهبری در نیروهای مسلح وضعیت امنیتی بسیار مناسبی دارد.

وی ادامه داد: در این میان نیروهای مرزبانی و انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا امنیتی پایدار و با ثبات را در نقاط مرزی و جامعه ایجاد کنند و دشمنان را به عقب برانند.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین با اشاره به امنیت بسیار خوب مرزهای کرمانشاه افزود: نقاط مرزی این استان جزو امن ترین مرزهای کشور به شمار می رود که حاکی از حضور آگاهانه و با برنامه همکاران ماست.

سردار گودرزی تصریح کرد: کرمانشاه با وجود هم مرز بودن با ۲ اقلیم عربی و کُردی عراق و تحرک های گاه و بیگاه گروهک های معاند و دشمنان نظام شرایط بسیار خوبی دارد و نگرانی در خصوص مرزهای این استان وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: چشمان همیشه بیدار نیروهای مرزبانی استان کرمانشاه باعث ناکامی مطلق دشمنان و معاندان شده است و به فضل الهی در سال جدید هم با توانی مظاعف تر از تمامیت ارضی دفاع خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی تصریح کرد: در همین راستا و با هماهنگی های که میان مرزبانی جمهوری اسلامی با کشور عراق وجود دارد امسال اقدامات جدی تری برای سرنگونی پایگاه های مربوط به گروهک های تروریستی و اشرار صورت خواهد گرفت.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق کالا، سلاح و مواد مخدر را جزو مهمترین اولویت های پلیس در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد./ایرنا

کپی