اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

خداداد عزیزی: درگذشت مهرداد میناوند یکی از 3 مصیبت بزرگی است که در زندگی دیدم

خداداد عزیزی: درگذشت مهرداد میناوند یکی از 3 مصیبت بزرگی است که در زندگی دیدم

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران و حماسه‌ساز ملبورن می‌گوید اگر سه غم و مصیبت بزرگ در زندگی‌ام دیده باشم، یکی از آنها درگذشت مهرداد میناوند است و جای خالی او کاملا به چشم می‌آید.

«خداداد عزیزی» یکی از بزرگ‌ترین و بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. او با گلی که وارد دروازه استرالیا کرد برای خود جایگاه ویژه در قلب ایرانیان دست و پا کرد.

عزیزی اگرچه حال و هوای مصاحبه نوروزی نداشت اما در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من ازدهه ۷۰ با مهرداد میناوند هم‌بازی بودم و این رابطه دوستانه در سال‌های اخیر گرم‌تر شده بود و اکثر اوقاتی که در تهران بودم بیشتر ساعت ها با او بودیم و حرف می‌زدیم.

وی افزود: در تیم ۹۸ هر کجا می‌رفتیم، مهرداد میناوند حضور داشت. اگر جایی هم نمی‌توانست همراه تیم باشد، جای خالی‌اش کاملا به چشم می‌آمد. او جوان شوخ، شلوغ و دوست داشتنی بود که احترام افرادی را که حتی یک روز از وی بزرگ‌تر بودند را نگه می‌داشت.

بازیکن اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: من همیشه گفته‌ام و باز می‌گویم اگر در زندگی سه غم بزرگ و مصیبت دیده‌ باشم، بدون شک یکی از آنها درگذشت مهرداد میناوند است.

حماسه‌ساز ملبورن تصریح کرد: علی انصاریان بچه خوب و محبوبی بود. کسی که با مادرش این‌قدر عاشقانه و دوستانه رفتار می‌کند به طور حتم انسان بزرگی است. متاسفانه در سال ۹۹ دو تن از عزیزترین فوتبالیست‌های ایران را از دست دادیم که هیچ وقت جای آنها پر نمی‌شود.

عزیزی تاکید کرد: اصلا حال و هوای نوروز و سال تحویل را برای سال ۱۴۰۰ نداشتم. سال ۹۹ با غم و تلخی زیادی همراه بود و عید مزه‌ای برایم نداشت.

وی افزود: بچه که بودیم اگر یک اسکناس ۱۰ تومنی هم دریافت می‌کردیم کلی ذوق و شوق داشتیم و سریع می‌رفتیم خرید می‌کردیم. من که می‌رفتم خوراکی می‌خریدم و می‌خوردم.

حماسه‌ساز ملبورن اظهار داشت: در عید همیشه به همسر و فرزندانم عیدی می‌دهم و امسال نیز همچون سال‌های گذشته این کار را انجام دادم.

عزیزی در پایان گفت:حضور پدر بهترین و بزرگ‌ترین عیدی برای من است و هر کاری بتوانم برای او انجام می‌دهم و با کمال افتخار نوکری‌اش را می‌کنم./ ایرنا 

چرا کرونا جان مهرداد میناوند و علی انصاریان را گرفت؟

 
 
 
 
 
کپی