اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

باز بودن بوستان ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی کروناست

باز بودن بوستان ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی کروناست

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: باز بودن بوستان ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور گفت: نیروهای پلیس راهور تهران بزرگ در روز های دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به صور آماده باش کامل و صد درصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران جهت کنترل ترافیک و تردد ها حضور دارند و اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می دهند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بر اساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) بمنظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارکها و گردشگاه های عمومی داخل و اطراف شهر ها مراجعه می نمایند.
موسوی پور گفت: همچنین همان طور که اشاره شد پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح های انتظامی و ترافیکی را بر این اساس تهیه و اجرا خواهد نمود.

وی ادامه داد: در هر صورت، در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارک های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی نموده، همچنین کلیه خیابان ها و بزرگراه های پیرامونی سایر بوستان ها و تفرجگاه ها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد.

سرهنگ موسوی پور گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد نمود و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روانسازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است نیروهای پلیس راهور آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنج شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم را در کلیه معابر سطح شهر دارند./مهر

کپی