اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ابتکار: فرهنگ ایثار و شهادت را باید با گفت وگو به نسل آینده منتقل کنیم

ابتکار: فرهنگ ایثار و شهادت را باید با گفت وگو به نسل آینده منتقل کنیم

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به ترویج فرهنگ «ایثار و شهادت» گفت: باید با گفت‌وگوی موثر این فرهنگ را به نسل‌های آتی منتقل کنیم.

 ‌معصومه ابتکار در گفت‌وگویی درباره اهمیت پرداختن به موضوع «شهید» اظهار کرد: پرداختن به این امر از این جهت اهمیت می‌یابد که باید پیامی رسا و شفاف از فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده منتقل شود.

وی با بیان اینکه نسل آینده در فضا و دنیای متفاوتی زیست خواهد کرد و باید پیام ایثار و شهادت را به شیوه‌ای متفاوت با گذشته مورد توجه قرار دهیم. یادآورشد: این امر به ویژه در توجه به موضوعاتی چون «ایثار زنان»، «شهدای زن»، «ایثارگران زن» و «جانبازان زن» که در گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند، ضرورت بیشتری دارد.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید با زبانی گویا و با یک گفت‌وگوی موثر به نسل آینده منتقل شود. تبلیغات یک‌سویه در این زمینه موثر نخواهد بود.

ابتکار خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهیم پیام «شهادت» و فرهنگ «ایثار» را به نسلی که در فضای انقلاب دیجیتال رشد یافته است منتقل کنیم، باید از گفت‌وگوی موثر با آن‌ها بهره‌ بگیریم./ایرنا

کپی