اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

هشدار رژیم صهیونیستی به شهروندانش درباره سفر به کشورهای منطقه

هشدار رژیم صهیونیستی به شهروندانش درباره سفر به کشورهای منطقه

آژانس امنیت ملی رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در بیانیه‌ای به شهروندان خود درباره سفر به کشورهای منطقه از جمله امارات متحده عربی و بحرین به دلیل خطرات امنیتی هشدار داد.

 در بیانیه آژانس امنیت ملی رژیم صهیونیستی ادعا شده است: ارزیابی می‌کنیم که ایران در آینده نزدیک علیه اهداف اسرائیلی اقدام خواهد کرد.

آژانس امنیت ملی رژیم صهیونیستی، گرجستان، آذربایجان، ابوظبی، دبی، بحرین، اقلیم کردستان عراق، ترکیه، اردن و مصر را به عنوان مناطق و کشورهایی که نباید صهیونیست ها به آنجا سفر کنند تعیین کرده است.

اخیرا امارات متحده عربی و بحرین روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کردند و به دنبال آن گزارش‌هایی مبنی بر سفر صهیونیست‌ها به امارات متحده عربی منتشر شد.

آمریکا، رژیم صهیونیستی، امارات متحده عربی و بحرین ۲۳ مرداد امسال با انتشار بیانیه مشترک از امضای توافق برای عادی‌سازی روابط و آغاز روابط دیپلماتیک خبر دادند.

مراسم امضای توافقنامه عادی‌سازی روابط میان تل‌آویو با منامه از یک سو و پیمان صلح رژیم صهیونیستی با امارات ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در کاخ سفید و در حضور دونالد ترامپ رییس جمهوری سابق آمریکا امضا شد و این دو کشور کوچک عرب حاشیه خلیج فارس رابطه چندین ساله غیرعلنی خود را با صهیونیست‌ها آشکار و رسمی کردند.

/ایرنا

کپی