اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کشف ۸ تن نهاده دامی قاچاق در ایلام

کشف ۸ تن نهاده دامی قاچاق در ایلام

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف مقدار ۸ تن نهاده دامی قاچاق دراستان ایلام خبر داد.

سرهنگ "مهدی کیانی" اظهار کرد: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا خصوصا کالاهای اساسی و مورد نیاز و در پی اخبار و اطلاعات واصله و رصد پایش واحدهای تولیدی نسبت به شناسایی محل دپو نهاده دامی در استان اقدام و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: به منظور بررسی و صحت وسقم موضوع ،اکیپی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به محل اعلامی اعزام و پس از اطمینان از دپوی نهاده دامی قاچاق ،با هماهنگی مرجع قضایی در بازدید به عمل آمده مقدار۸ تن نهاده دامی فاقد مدارک قانونی کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام با بیان اینکه، ارزش ریالی کالای مکشوفه یک میلیارد ریال بوده است ،گفت: متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدو اقلام  مکشوفه نیز تحویل مراجع ذی صلاح شد.

 کیانی با بیان اینکه مقابله شبانه روزی با فعالیت غیر قانونی دلالان و قاچاقچیانی که باعث اخلال در نظام اقتصادی می نمایند ادامه دار بوده عنوان داشت: پلیس امنیت اقتصادی  با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان را نخواهدداد و از مرم خواست چنانچه با فعالیت غیر قانونی این دسته از افراد مواجهه شدند ،بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند./ کانال اطلاع رسانی پلیس ایلام

کپی