اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

رونالدو بعد از کوبیدن بازوبند به زمین؛ «عوض نمی‌شوم»

رونالدو بعد از کوبیدن بازوبند به زمین؛ «عوض نمی‌شوم»

«کریستیانو رونالدو» که گل صحیح وی در دیدار بامداد یکشنبه تیم ملی پرتغال برابر صربستان از سوی داور اعلام نشد و متعاقبا خشم مرد پرتغالی را در پی داشت، نسبت به این اتفاق تاثیرگذار واکنش نشان داد.

کریستیانو رونالدو در جریان تساوی تیم ملی پرتغال برابر صربستان، پیش از اتمام دیدار با حالتی خشمگین زمین بازی را ترک کرد و پس از عدم پذیرش گل پیروزی بخش وی، بازوبند کاپیتانی خود را به زمین کوبید.

از هفته دوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا، چهار دیدار برگزار شد و در جریان دیدار مذکور داور دخالت «استفان میتروویچ» مدافع تیم صربستان را موجب عدم عبور توپ از خط دروازه تشخیص داد و در نتیجه فقدان فناوری خط دروازه یا کمک داور ویدئویی، گل صحیح رونالدو محاسبه نشد و بازی با تساوی دو بر دو به اتمام رسید.

اعتراض فوق ستاره ۳۶ ساله باشگاه یوونتوس به کمک داور دیدار نتیجه‌ای جز یک کارت زرد برای وی در پی نداشت و او در ادامه زمین بازی را پیش از به صدا درآمدن سوت پایان، با حالتی خشمگین ترک کرد.

رونالدو پس از بازی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من همیشه برای کشورم از جان و دلم مایه می‌گذارم و این حقیقت هرگز تغییر نخواهد کرد.

وی در ادامه نوشت: اما ممکن است با لحظات دشواری مواجه شویم به ویژه زمانی که حس می‌کنیم به یک ملت آسیب وارد می‌شود. سر بالا با چالش بعدی روبرو شو! دست به کار شو پرتغال!

رونالدو در جریان ۱۷۲ بازی ملی ۱۰۲ گل به ثمر رسانده و بی صبرانه در انتظار شکستن رکورد برترین گلزن جهان یعنی «علی دایی» اسطوره فوتبال کشورمان است./ ایرنا

کپی