اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

عزیزی خادم: برای گرفتن حق تضییع شده فوتبال ایران تلاش می‌کنیم

عزیزی خادم: برای گرفتن حق تضییع شده فوتبال ایران تلاش می‌کنیم

رییس فدراسیون فوتبال گفت: با تمام وجود و از همه راه‌های حقوقی برای گرفتن حق تضییع شده فوتبال ایران تلاش می‌کنیم.

«سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال با «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» رئیس و «حمیدرضا مهرعلی» سرپرست نایب رئیسی اول و دیگر مسئولین فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار دو طرف در مورد مشارکت در هزینه‌های تیم امید و حمایت همه جانبه از این تیم به توافق رسیدند.

در پایان این نشست، رییس فدراسیون فوتبال گفت: جلسه بسیار خوبی داشتیم و بعد از مدت‌ها تعامل مناسبی میان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک ایجاد شد. در این دیدار مقرر شد هزینه‌های تیم ملی امید به صورت مشارکتی و طی توافقنامه دوجانبه توسط کمیته المپیک و فدراسیون فوتبال پرداخت شود.

وی در خصوص میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی نیز افزود: تمام تلاش خود را برای میزبانی ایران انجام خواهیم داد. این میراثی است که به ما رسیده اما با تمام وجود برای گرفتن حق تضییع شده فوتبال ایران تلاش می‌کنیم.

وی اظهار داشت: اگرچه به تعامل سازنده با همه نهادهای بین‌المللی اعتقاد داریم و بنای ما ارتباط با دنیاست اما نمی‌توانیم در برابر از بین رفتن حق مردم سکوت کنیم. خودمان را موظف می‌دانیم که حق مردم را بگیریم و باز هم تاکید می‌کنم رضایت مردم ایران برای ما مهم‌تر از گرفتن عکس یادگاری و انتشار آن است و از همه راه‌های حقوقی برای رسیدن به این حق استفاده می‌کنیم./ ایرنا

کپی