اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش: آرزوی دشمن در نفوذ به کشور به گور سپرده شده است

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش: آرزوی دشمن در نفوذ به کشور به گور سپرده شده است

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش گفت: با توجه به پیام اخیر فرمانده محترم کل سپاه به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر همراه بودن با مردم برای رفع مشکلات اقتصادی مردم و رونق تولید حداکثری، آمادگی کامل خود و همرزمان دریادل را برای تحقق آن اعلام می‌کنیم.

حجت الاسلام والمسلملین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در بازدید نوروزی از مناطق مرزی شمال شرق در جمع کارکنان پایگاه های مرزی نیروی زمینی ارتش ضمن ابلاغ سلام و خدا قوت فرماندهی کل قوا به مرزداران گفت: مرزداران غیرتمند که راحتی جان و آسایش خود را فدای آسایش و امنیت مردم کرده‌اند از ارزشمندترین عناصر جامعه اسلامی ایران هستید.

وی با اشاره به برکات جهاد در راه خدا خاطر نشان کرد: اجری که یک مرز دار در پیشگاه خدا دارد بسیار عظیم است و برابر فرمایش قرآن یکی از شریف‌ترین شغل ها مرزداری و پاسداری از سرحدات کشور اسلامی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر اینکه اقتدار امروز ارتش مرهون خون شهداست، افزود: هر کدام از شهیدان دفاع مقدس آموزگار درس ایثارگری، فداکاری و وفا داری به قرآن، ولایت و میهن هستند.

محمد حسنی با بیان اینکه «دشمنان انقلاب تا به امروز به علت حضور غیرت مندانه و هوشیاری نیروهای مسلح توفیقی در ضربه زدن به  نظام اسلامی نداشته‌اند»، اظهار کرد: به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر، ملت بصیر و وجود جوانان مومن، متدین و وظیفه شناس امروز کشور اسلامی ایران امن‌ترین کشور جهان است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت اصول حفاظتی تصریح کرد: دشمنان در هر شرایطی و از هر روزنه ای قصد نفوذ دارند و الحمدلله به برکت استقرار نیروهای مسلح از جمله ارتش در مرزها آرزوی دشمن در نفوذ به داخل کشور به گور سپرده شده است.

/ایسنا 

کپی