اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
اخبار جعلی

واقعیت ماجرای گنبدکاووس؛ تجاوز یا آدم‌ربایی؟

واقعیت ماجرای گنبدکاووس؛ تجاوز یا آدم‌ربایی؟

خبری در دو روز گذشته درباره تعرض به دو دختر ۷ و ۸ ساله دست به دست شد.
به گزارش صداوسیما، رئیس دادگستری گنبد کاووس گفت: روز اول فروردین خبری مبنی بر تعرض به دو کودک دختر ۷ و ۸ ساله در یکی از روستاهای گنبدکاووس منتشر شد که پلیس و دستگاه قضایی وارد عمل شدند.
وی گفت: مرد ۵۵ ساله‌‌ای که نگهبان سد است بعنوان متهم این پرونده با ورود پلیس دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل که با تشکیل پرونده بازداشت شد.
یزدانی با بیان اینکه افرادی با استفاده از فضای مجازی برنامه تهییج مردم را داشته‌‌اند گفت: امروز تجمع عده‌‌ای از شهروندان را در جلوی دادگستری گنبدکاووس داشتیم که خواستار رسیدگی سریعتر به این پرونده‌‌اند و متاسفانه عده‌‌ای هم به اموال عمومی خسارت وارد کردند که شناسایی و دستگیر شدند.
رییس دادگستری گنبدکاووس با اشاره به اینکه عده‌ای فرصت طلب با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت افزود: دستگاه قضاییه به جد با هنجارشکنان مقابله خواهد کرد.
یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر می‌برد.
رئیس‌کل دادگستری گلستان هم امروز برای بررسی روند رسیدگی به پرونده کودک آزاری به دادگستری گنبدکاووس رفت.
به گزارش ایسنا، هادی هاشمیان پس از نشست با قاضی پرونده و آگاهی از اقدامات انجام شده در جمع خبرنگاران با تأکید بر این که دستگاه قضایی به جرائم علیه نوامیس و امنیت مردم حساس است، گفت: با وجود تعطیلات نوروزی، دستگاه قضایی بلافاصله به موضوع ورود کرده و اقدامات قضایی انجام شده و رسیدگی‌ها در حال انجام است.
هاشمیان تأکید کرد: پرونده با سرعت و قاطعیت رسیدگی می‌شود و گام‌به‌گام روند رسیدگی و محاکمه از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام خواهد شد.

اخبار جعلی واقعیت ماجرای گنبدکاووس؛ تجاوز یا کودک‌آزاری

کپی