اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

دریادار سیاری: ارتش متناسب با تهدیدهای روز حرکت می‌کند

دریادار سیاری: ارتش متناسب با تهدیدهای روز حرکت می‌کند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در این سالها ارتش ماموریت‌های خود را به خوبی انجام داده و آمادگی خود را بالا برده است و آمادگی مقابله با هر دشمنی را دارد و متناسب با تهدیدهای روز حرکت می‌کند.

دریادار حبیب الله سیاری عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی را بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: ارتش در این سالها ماموریت‌های خود را به خوبی انجام داده و آمادگی خود را بالا برده است و آمادگی مقابله با هر دشمنی را دارد و پیش بینی و آینده نگری و آینده پژوهی لازم را انجام داده و متناسب با تهدیدات روز حرکت می‌کند.

معاون هماهنگ کننده ارتش ادامه داد: قطعا ارتش جمهوری اسلامی ایران با بهره برداری از جوانانی که امروز در خدمت دارد و علم و دانشی که برخوردار است و ویژگی‌های خاصی که در کارکنان ارتش وجود دارد آمادگی لازم را دارد که  در هر مقطع زمانی و در هر جا که بخواهد مقابل تهدیدات علیه انقلاب و تمامیت ارضی کشور بایستد و مقابله کند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالد.

دریاردار سیاری درباره برگزاری رزمایش‌ها هم گفت: این رزمایش‌ها، توان نیروهای مسلح برای انجام ماموریت و دفاع از انقلاب و نظام و تمامیت ارضی را نشان می‌دهد یعنی دشمنان بدانند که ما از چنین توانمندی برخورداریم که اگر کسی بخواهد تعرضی کند نتیجه آن پشیمانی است./ ایرنا 

 

 

 

کپی