اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رییس جمهوری تاجیکستان نوروز را به روحانی تبریک گفت

رییس جمهوری تاجیکستان نوروز را به روحانی تبریک گفت

رییس جمهوری تاجیکستان در پیامی با تبریک عید نوروز به رییس جمهوری، نوشت: اطمینان دارم همکاری‌های سودمند کشورهای ما در مسیر تعمیق و توسعه در آینده نیز گسترش یافته و با مضمون و محتوای تازه، باز هم گسترش خواهد یافت.

در متن پیام  امامعلی رحمان خطاب به حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی، آمده است: مفتخرم که با بهترین آرزوهای عیدانه، شما و تمام مردم برادر ایران به مناسبت فرا رسیدن جشن بین المللی نوروز، تبریک و شادباش عرض نمایم.

در ادامه این پیام آمده است: باعث خشنودی است که جشن باستانی نوروز میراث ارزشمند نیاکان ما، امروزه برای میلیون‌ها تن در اقصی نقاط جهان رمز بهار، بیداری طبیعت، دوستی و حسن تفاهم، احترام یکدیگر، آغاز کارهای سازندگی و حسن نیت است.

رییس جمهوری تاجیکستان تاکید کرد: اطمینان دارم که با تکیه بر سنت‌های جاویدان نوروز خجسته، همکاری‌های سودمند کشورهای ما در مسیر تعمیق و توسعه در آینده نیز گسترش یافته و با مضمون و محتوای تازه، باز هم گسترش خواهد یافت.

امامعلی رحمان در این پیام آورده است: فرصت عیدانه امروزه را مغتنم شمرده و برای جنابعالی سلامتی کامل، سعادت و کامیابی های روزافزون و به مردم دوست ایران امنیت و آسایش، خوشحالی و شکوفایی آرزومندم./ایرنا

کپی