اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران:

مترو همانند روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی است

مترو همانند روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی است

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مترو در ایام نوروز همانند روزهای تعطیل به شهروندان و مسافران خدمت رسانی دارد.

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه متروی تهران و حومه در ایام نوروز همانند روزهای تعطیل به شهروندان و مسافران خدمات رسانی دارد گفت: ایستگاه‌های متروی تهران و حومه حتی لحظه تحویل سال هم فعال بود.

وی افزود: در ایام تعطیلات نوروز همکارانم در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همانند سال‌های گذشته تعطیلی نخواهند داشت و طبق زمانبندی روزهای تعطیل سعی شده تا خدمات رسانی مناسبی به شهروندان و مسافران در این ایام داشته باشیم.

نوبخت تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال نیز همانند سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا پیش بینی می‌شود در نوروز شهروندان تهرانی کمتر از مترو استفاده کنند اما تلاش کرده‌ایم که خدمات رسانی مناسبی را در خطوط هفتگانه مترو ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه عملیات ضد عفونی کردن ایستگاه‌ها و قطارهای متروی تهران در ایام نوروز نیز به صورت کامل انجام می‌شود اظهار کرد: شستشوی قطارها نیز به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس در تعطیلات نوروز هم انجام می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه پرسنل پر تلاش شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همانند کادر درمان نزدیک به ۴۰۰ روز است در کنار مردم به شهروندان خدمات رسانی می‌کند خاطر نشان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی، کمبودها و تحریم‌ها تمامی توان خود را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان به کار گرفتیم و بدون هیچ وقف و تعطیلی خدمات رسانی کردیم.
نوبخت با اشاره به اینکه پایتخت به دلیل شیوع ویروس کرونا دومین نوروز پر تردد خود را تجربه می‌کند تصریح کرد: برای جا به جایی مسافران به هر تعداد، آمادگی داریم و بر اساس اعلام ستادملی مقابله با کرونا هنوز هم در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیر ضرور تاکید می‌شود اما تمامی خطوط متروی تهران و حومه به شهروندان و مسافران خدمات رسانی خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همچنین در مورد خدمات رسانی مترو در روز جمعه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰( روز طبیعت) گفت: همانند روزهای تعطیل به شهروندان و مراجعه کنندگان در این روز نیز سرویس دهی خواهیم داشت../مهر

کپی